Müşterileriniz konforu için buradayız.
 
 
Otel kullanımına uygun kalınlık üzerinden dizayn edilmiş, yeni nesil makinelerde dokunması sayesinde sık kullanıma dayanaklı, gerçek ağırlıkta, içeriğinde kesinlikle yabancı materyal kullanılmamış, iplik ve dokuma sürecinde gördüğü yıkama işlemleri sayesinde endüstriyel yıkamalarda kolay kolay sararmayacak %100 pamuk bir üründür. Kenar dikişleri çift kat olduğundan deforme olması zor, atkı ve çözgü farklılığıyla oteliniz için idealdir. Ürünün ölçüsü 180*280 cm'dir. Özel ölçüleriniz üzerine üretimimiz mevcuttur.
 
 
 
 
Tüm Ürünlerimiz Otel Ve Konaklama Sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda denizli lokasyonlu fabrikamızda kendimiz üretmekteyiz. Tüm bu ürünlerin yanı sıra otel nevresimi, otel çarşafı, otel yastık kılıfı, otel yorganı, toptan havlu imalatı gibi bir çok ürün üretmekteyiz. 
 
 HomeSturm’ün iş disiplini yalındır; Müşterimizin işini en az kendi işimiz kadar iyi tanımak. Esnek yapımız, turizm ve konaklama sektöründeki müşteri ihtiyaçlarına uygun şekilde uyarlayabilmemize ve şekillendirebilmemize olanak sağlamaktadır. Müşterilerinizin konforu bizim için her şeydir. Her türlü işimizde siz değerli müşterilerimizin  ihtiyaçları bizim odak noktamızdır. 
Bu ürüne daha önce yorum yapılmamıştır.
Yorum Yap


Notice: Undefined variable: sayfabaslik in /var/www/vhosts/homesturm.com/httpdocs/sistem/isle/isle.php on line 3586
Diğer Renkler

Tek Kişilik Otel Çarşafı 180*280 CM


Notice: Undefined variable: urundigerrenk_renk in /var/www/vhosts/homesturm.com/httpdocs/sistem/isle/isle.php on line 3609