Home Sturm Hakkında...

Tekstil ürünü üretmenin, hemen hemen her alanda ihtiyaçtan öte sorumluluk haline geldiği çağımızda, zamanın gerisinde kalmak yerine ötesine geçmek isteyen tüm konaklama sektörüne hizmet veren şirketimiz edindiği deneyim ve müşteri odaklı çalışmalarıyla sektöründe lider konuma gelmiştir.
 
Müşteri odaklı çalışmanın büyük önem kazandığı çağımızda sahip olduğumuz yüksek niteliklerle müşterilerimize sektörün en dayanıklı, en kaliteli ve en konforlu tekstil ürünlerini en düşük maliyetlerle  sunuyoruz. Turizm ve Konaklama sektöründe fiziksel satış hizmeti verdiğimiz gibi online portalda hızlı çözümler sunabilmek adına da alanında kendini kanıtlamış uzman ekibimizle her an yanı başınızdayız.

   HomeSturm olarak müşterilerinize en yüksek kalite ve konforu  sizlere de düşük maliyetin yüksek avantajını sunuyoruz. 

  HomeSturm’ün iş disiplini yalındır; Müşterimizin işini en az kendi işimiz kadar iyi tanımak.    Esnek yapımız, turizm ve konaklama sektöründeki müşteri ihtiyaçlarına uygun şekilde uyarlayabilmemize ve şekillendirebilmemize olanak sağlamaktadır. Müşterilerinizin konforu bizim için her şeydir. Her türlü işimizde siz değerli müşterilerimizin  ihtiyaçları bizim odak noktamızdır.